do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

tel. 795 492 446 , biuro@agromika.pl W przypadku braku poszukiwanego produktu proszę o kontakt

Producenci

Rośliny mają swój naturalny potencjał wzrostowy, ale istnieją skuteczne metody poprawy ich przyrostu. W tym celu należy stosować biostymulatory oraz regulatory wzrostu. Dzięki funkcji pobudzania do wzrostu oraz aktywowania do bardziej intensywnego pobierania substancji odżywczych, zapewniają one uzyskiwania większej masy przez roślinę lub jej owoców. Roślina poddana stymulacji lepiej rozwija swoje liście, kwiaty, system korzeniowy i całościowo uzyskuje większy wzrost. Określone biostymulatory przeznaczone są do stosowania w różnych etapach wzrostu rośliny czy jej rozwoju w trakcie sezonu wegetacyjnego. Wiąże się to z potrzebą specjalnego zadbania o kondycję czy wydajność rośliny w kluczowych momentach jej rozwoju, np. podczas kwitnienia.

Natomiast regulatory wzrostu często polecane są do stosowania w warunkach, gdy roślina narażona jest na oddziaływania niekorzystnych warunków środowiskowych, takich jak posucha, przymrozki czy nadwyrężenie spowodowane zastosowaniem środków ochrony roślin.

Użycie biostymulatorów oraz regulatorów wzrostu możliwe jest w odniesieniu do zbóż, roślin okopowych, drzew czy krzewów owocowych. Preparaty tego rodzaju z powodzeniem stosuje się na polach, jak i w uprawach pod dachem. Zwykle dozuje się je poprzez oprysk. Postacią handlową jest płyn.

Biostymulatory zapewniają także równomierność wzrostu na całym obszarze np. plantacji owoców. Dzięki nim owoce osiągają zbliżone rozmiary, co ma duże znaczenie podczas selekcji oraz konfekcjonowania zbiorów.

Polecamy nasze produkty o charakterystyce biostymulacyjnej wielu dziedzinom upraw i sadownictwa. Jest to skuteczna metoda na zapewnienie roślinom dobrej kondycji czy przetrzymania trudniejszych pogodowo okresów. Pobudzony wzrost i aktywność wegetacyjna roślin przynosi efekty w postaci zwiększonych plonów, co oczywiście przekłada się na większą rentowność upraw. Zapraszamy do przeglądu oferowanych preparatów wzmacniających i stymulujących dla roślin uprawnych.

Uwaga : Przy stosowaniu środków ochrony roślin należy przestrzegać etykiety, która znajduje sie na opakowaniu.

AMINOPLANT 1L AMINOPLANT 1L
Cena: 31,70 zł
szt.
zobacz więcej
AMINOPLANT 5L AMINOPLANT 5L
Cena: 146,90 zł
szt.
zobacz więcej
ASAHI SL 0,5L ASAHI SL 0,5L
Cena: 57,60 zł
szt.
zobacz więcej
ASAHI SL 1L ASAHI SL 1L
Cena: 107,50 zł
szt.
zobacz więcej
ASAHI SL 20L ASAHI SL 20L
Cena: 2 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
ASAHI SL 5L ASAHI SL 5L
Cena: 518,40 zł
szt.
zobacz więcej
GOEMAR BM 86 1L GOEMAR BM 86 1L
Cena: 58,60 zł
szt.
zobacz więcej
GOEMAR BM 86 5L GOEMAR BM 86 5L
Cena: 259,20 zł
szt.
zobacz więcej
ZEAL  5L ZEAL 5L
Cena: 182,40 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl