do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

tel. 795 492 446 , biuro@agromika.pl. W przypadku braku poszukiwanego produktu proszę o kontakt.

Producenci
Nowości
FLUXYR PRO 5 L
FLUXYR PRO 5 L
333,10 zł
szt.
MEDAX MAX 1KG
MEDAX MAX 1KG
537,60 zł
szt.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnych środków ochrony roślin, takich jak zaprawy do zboża. Są to skuteczne preparaty grzybobójcze o zaawansowanej formule oraz kompleksowym działaniu.

Uwaga : Przy stosowaniu środków ochrony roślin należy przestrzegać etykiety, która znajduje sie na opakowaniu.

CERTICOR 050 FS 1L CERTICOR 050 FS 1L
Producent: Syngenta
Cena: 121,90 zł
szt.
zobacz więcej
RANCONA I MIX 5L RANCONA I MIX 5L
Producent: UPL
Cena: 850,60 zł
szt.
zobacz więcej

W sprzedaży mamy produkty opracowane przez specjalistów z Syngenta oraz UPL. Artykuły mają formę płynnego koncentratu i mikroemulsji i są przeznaczone do najpopularniejszych gatunków zbóż. Dzięki wysokiej skuteczności, wydajności i konkurencyjnej cenie ich zakup jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem z ekonomicznego punktu widzenia.

Zaprawy do zboża czyli skuteczne środki grzybobójcze

Dostępne na tej podstronie środki ochrony roślin o działaniu grzybobójczym są przeznaczone do stosowania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw zawiesinowych oraz ciekłych ziaren takich gatunków zbóż, jak:

  • pszenica ozima i jara,
  • jęczmień ozimy i jary,
  • pszenżyto jare,
  • owies.

Proponowane preparaty cieszą się dużą popularnością ze względu na liczne zalety wynikające z ich stosowania. Użytkownicy mogą liczyć na dokładne, jednolite pokrycie nasion, brak rozwarstwiania się czy wytrącania osadów, wspomnianą wysoką skuteczność, a także niski koszt ze względu na niewielką dawkę potrzebną do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów.

Oferowana zaprawa do zboża sprawdza się w przypadku wszystkich najczęściej spotykanych chorób wywoływanych przez grzyby. Poszczególne preparaty wykorzystują synergię substancji aktywnych, takich jak ipkonazol i imazalil, bądź metalaksyl i tebukonazol. Takie połączenie pozwala przeciwdziałać:

  • śnieci cuchnącej,
  • śnieci gładkiej,
  • zgorzelowi siewkowi,
  • pasiastości liści jęczmienia,
  • głowni pylącej jęczmienia,
  • pleśni śniegowej.

Rekomendujemy ścisłe stosowanie zalecanych dawek grzybobójczych środków ochrony roślin z tej kategorii. Zaprawiać należy jedynie dobrze oczyszczony materiał siewny, którego wilgotność nie przekracza 16%. Zaprawa zboża powinna być stosowana bezpośrednio przed siewem, a zaprawionych ziaren nie wolno przeznaczać na pasze czy cele konsumpcyjne. W razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy naszego sklepu pozostają do Państwa pełnej dyspozycji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl